Wieszaki rowerowe Cycloc - unikalne rozwiązanie przechowywania roweru

Gdzie kupić wieszak Cycloc?

Cycloc – Wieszak rowerowy

Masz mało przestrzeni w swoim domu, a chcesz przechowywać w nim swój rower? Zamiast kombinować z nieciekawymi wieszakami, przesuwaniem mebli i ściąganiem różnych elementów z roweru, by ten się zmieścił w pokoju, skorzystaj z niezwykle oryginalnego i bardzo prostego pomysłu Andrew Langa. Stworzył on ciekawie prezentujący się wieszak na rower, który swoim wyglądem przypomina nieco wiadro lub doniczkę. Wieszak jest tak zaprojektowany,  by umożliwić powieszenie większości modeli rowerów w pionie lub poziomie. Pomysłowa konstrukcja nie tylko umieści Twój rower na ścianie, ale również stworzy z nim oryginalną, niemalże artystyczną kompozycję. Zamiast ukrywać swój ukochany sprzęt w komórce, teraz możesz go wyeksponować niczym dzieło sztuki. Cycloc został wielokrotnie nagrodzony i po pierwszej udanej wersji, otrzymał nieco zmodyfikowany i bardziej nowoczesny wygląd. Możesz wybierać z kilku kolorów: oprócz białego, dostępny jest również pomarańczowy, czarny oraz zielony. Cycloc mocujesz do ściany, wieszasz na specjalnych zaczepach rower, a do wnętrza pojemnika chowasz często używane akcesoria, jak rękawiczki czy pompkę. Jeśli masz mało miejsca, to na górę możesz położyć również swój kask. Idealny do małych mieszkań i wszędzie tam, gdzie rower traktuje się z szacunkiem i stawia niemalże na pierwszym miejscu. Poza tym wisząca na ścianie sylwetka roweru na pewno zachęci Cię do wykorzystania jego możliwości na trasie...Wieszak Cycloc pomarańczowy
Cena: 319złWieszak Cycloc czarny
Cena: 319zł


Wieszak Cycloc biały
Cena: 319zł


Wieszak Cycloc zielony
Cena: 319zł

Tutaj kupisz wieszak Cycloc


Sklep rowerowy t-bike.pl
Jastrzębowskiego 22
02-786 Warszawa

www.t-bike.pl

fotos2

Wieszaki rowerowe Cycloc pasują do 99% ram rowerowych. Wieszaki są kompatybilne z kłódkami i innymi zapięciami rowerowymi. Cycloc jest przykręcany do ściany 3 śrubami.

fotos1

Wieszak Cycloc znakomicie sprawdzi się w ciasnych wnętrzach domu. Cycloc jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem można go montować na zewnątrz budynków.